O MARCE

Zaufali nam profesjonaliści
Caparol dostarcza profesjonalne rozwiązania dla profesjonalnych odbiorców. Szczycimy się współpracą z wykonawcami, architektami i dekoratorami wnętrz. Nasze produkty powstają dzięki zaawansowanym technologiom, specjalistycznym badaniom oraz wysokim parametrom technicznym wykorzystywanych surowców.

Innowacyjne rozwiązania
Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań i technologii. Nasze materiały powstają w oparciu o zbalansowane, precyzyjnie dopracowane receptury. W 6 laboratoriach własnych, zespół wysoko wykwalifikowanych chemików, techników oraz inżynierów dokłada starań, by nasze produkty Caparol były jak najbardziej zaawansowane technologicznie, a jednocześnie precyzyjnie dostosowane do ostatecznego zastosowania.

Eksperci od elewacji
Jesteśmy czołowym producentem produktów elewacyjnych. W naszym portfolio znajdują się zarówno farby elewacyjne, jak i kompleksowe systemy ociepleń. Równocześnie, od dziesięcioleci zajmujemy się badaniami nad produktami do ochrony drewna. Dzięki stałej współpracy z austriackimi profesjonalistami, możemy poszczycić się wszechstronną wiedzą i kompetencjami w zakresie ochrony drewna.

Przekonaj się sam
Jesteśmy pewni właściwości aplikacyjnych naszych produktów ponieważ sami testowaliśmy je wielokrotnie. Produkty do zabezpieczenia drewna, ze względu na swoje właściwości, zapewniają wysoki komfort pracy i naturalny efekt końcowy. Produkty świetnie się rozprowadzają, nie wydzielają intensywnego zapachu, a przy tym odznaczają się wysoką przyczepnością do podłoża. Wypróbuj linię CapaWood i przekonaj się sam, jak łatwo maluje się produktami z oferty Caparol.